Görme Engelliler

Ortaokul Öğretmenlerimiz

TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİMİZ

MUHAMMED NURULLAH KAYA  AYŞE ÖZAY SEVER HÜSEYİN BALLI 
ÖZGEÇMİŞİ:
1981 Erzurum doğumluyum.İlköğrenimimi Isparta´da, ortaöğrenimimi Erzurum Nevzat Karabağ Anadolu Öğretmen Lisesi´nde tamamladım.2006 Yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi,Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi,Türkçe Öğretmenliği Bölümünü bitirdim. Öğretmenliğe Bayburt Demirözü Yazıbaşı köyünde vekil öğretmen olarak başladım. 2007 yılından bu yana Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´nda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
 ÖZGEÇMİŞİ:
1983´te Kırcali´de  doğdum. 1991 yılında Türkiye´ye geldim. Liseyi  İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe  Öğretmenliğini bitirdim.. Göreve Antalya´da başladım.2013-2014 Eğitim- Öğretim yılında da Ayrancılar Ege Koop Ortaokuluna atandım. Evliyim.
1975 Afyon-Sandıklı doğumluyum. İlkokulu Çiğiltepe Köyünde, orta ve lise  öğrenimimi  Sandıklı´da tamamladım. 1995 yılında girdiğim Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesinden 1999 yılında mezun oldum. 1999 yılında Samsun-Tekkeköy ilçersinde göreve başladım. 14 yıl Samsun´un değişik ilçelerinde  görev yaptım. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılından itibaren Ayrancılar Ege Koop Ortaokulunda görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.
  Ufuk AŞIK  
 

UFUK AŞIK

 
  ÖZGEÇMİŞİ
1983 İzmir doğumluyum. Eğitim hayatım İzmir´de geçti. 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi /Buca Eğitim Fakültesi /Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. Öğretmenliğe 2004 yılında Kütahya´da başladım. Sonrasında 3 yıl Manisa´da çalıştım. 2014-2015 öğretim yılından itibaren de Ayrancılar Ege Koop Ortaokulu´nda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 
 
MATEMATİK ÖĞRETMENLERİMİZ
Emine TÜZEL  

Atıf DOĞRU

Emine TÜZEL  BÜŞRA DEMİRTAŞ ATIF DOĞRU 
ÖZGEÇMİŞİ:
1991 yılında Ankara´da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Ankara´da tamamladım. 2013 yılında Kastamonu Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliğinden mezun oldum. 2014 yılında Şanlıurfa´da göreve başladım. 2015 yılında eş durumundan  İzmir´e geldim. 2015 yılında Ayrancılar Ege koop Ortaokulunda göreve başladım. Evliyim.
 1990 Manisa-Akhisar doğumluyum. Pamukkale Üniversitesi İlköğretim Matematik  Öğretmenliği 2013 mezunuyum. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılından itibaren Ayrancılar Ege Koop Ortaokulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.  1983 Ardahan doğumluyum. İlk,orta ve lise öğrenimimi İzmir´de tamamladım. 2004 yılında üniversiteden mezun oldum. 2005  yılında göreve başladım.2013-2014 Eğitim Öğretim yılından itibaren Ayrancılar Ege Koop Ortaokulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLERİMİZ
AYŞEN SOYSAL BAŞARAN ELİF CANSU IŞILTI KAYA HASAN ÇALBIYIK
ÖZGEÇMİŞİ:
1981 İzmir doğumluyum. Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden 2002 yılında mezun oldum.Muş -Malazgirt 1071 YİBO´ dagöreve başladım.Balıkesir Sındırgı Kınık İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra 2010 Ağustos ayında Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okuluna atandım. Halen bu okulda görev yapmaktayım.Evli ve ikiz çocuk annesiyim.
ÖZGEÇMİŞİ:
1985 Kıbrıs doğumluyum. Balıkesir Üniversitesi Necati Bey Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden 2007 yılında mezun oldum.Öğretmenliğe 2008 yılında Bursa Osmangazi Mutlular Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu´nda başladım. 2009 yılından bu yana Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´nda çalışmaktayım.
ÖZGEÇMİŞİ:
1978 yılında Çorum´da doğdum. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Mesleğe 1999´da Amasya´da başladım. Kastamonu, Gebze şehirlerinde görev yaptım. 2012 yılından bu yana Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´nda çalışmaktayım.
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİMİZ
  FATMA NİYET
ARZU BEYOĞLU GÜL    FATMA NİYET
ÖZGEÇMİŞİ:
1975 Ankara doğumluyum.İlk Orta Lise öğrenimimi Ankara´da tamamladım. Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü (1997) mezunuyum. Öğretmenliğe Konya Karatay Lisesi´nde başlayarak Ankara Şafak Koleji´nde (ortaokul-lise) devam ettim. Bakanlığa bağlı resmi kurumda bir süre görev yaptıktan sonra, en son Afyon Dinar Medem Lisesi´nde çalıştım. 2012 Eylül ayında atandığım Ayrancılar Ege Koop Ortaokulu´nda halen görev yapmaktayım.
  4 Şubat 1985 İzmir doğumluyum. İlk ve ortaöğretimimi İzmir´de tamamladım. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra İzmir´de çeşitli okullarda vekil öğretmenlik yaptım. 2011 yılında Erzurum´un Göksu Köyü´nde 1,5 yıl görev yaptıktan sonra eş durumu tayini ile okulumuzdaki görevime başladım.

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİMİZ
FATMA AYÇA BAŞOL EMEL BALIKÇI NURHAN İLKAR
ÖZGEÇMİŞİ:
1982 yılında Mersin´de doğdum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Mesleğe Çorum-Merkez Bekir Aksoy İlköğretim Okulu´nda başladım. Daha sonra Malatya-Merkez Melek Baba İlköğretim Okulu´nda çalıştım. 2007 ylınından bu yana Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´nda çalışmaktayım.
ÖZGEÇMİŞİ:
1981 İzmir doğumluyum.2003 yılında Çankaya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. 2005 yılında İngiliz Edebiyatı ve Kültür İncelemeleri alanında yüksek lisansımı tamamladım. Öğretmenliğe 2005 yılında İzmir´de özel bir okulda başladım.2007 yılında Gemlik Atatürk İlköğretim Okuluna atandım. 2011 yılında Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okuluna İngilizce öğretmeni olarak atandım.
ÖZGEÇMİŞİ:
1984 Balıkesir doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Balıkesir´de tamamladım. 2008 yılında Uludağ Üniversitesi, Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Öğretmenliğe aynı yıl Ayvalık Kıvanç Sarlıcalı İlköğretim Okulu´nda başladım. 03.09.2012 tarihinden itibaren Ayrancılar Ege koop Ortaokulu´nda görev yapıyorum.
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ

 
EMRAH GÜNAYDIN   ERHAN TOSUN
ÖZGEÇMİŞİ:
1981 Balıkesir doğumluyum. İlk ve ortaöğrenimimi Susurluk´ta bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Yozgat Kadışehri Halıköy İ.Ö.O da iki yıl çalıştıktan sonra Ağustos 2010 tarihinde Ayrancılar Ege Koop İ.Ö.O. na atandım
  ÖZGEÇMİŞİ:
1979 Kayseri doğumluyum.İlköğrenimimi Erzincan ve İzmir´de tamamladım. Isparta Gönen Anadolu Öğretmen Lisesi´ni bitirdikten sonra DEÜ Buca Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.Öğretmenliğe 2001 yılında başladım.2006 yılından bu yana Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´ndaki görevimi sürdürmekteyim. Ekim 2012 yılından bu yana beden eğitimi öğretmeni olarak çalışmaktayım.
TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENLERİMİZ
     
CANAN ARACI   FİRDEVS VURAL
ÖZGEÇMİŞİ:
1978 Konya doğumluyum. 1999 Yılında Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi İşletme Öğretmenliği mezunuyum.Öğretmenliğe aynı yıl Ankara Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunda başladım.2002 Yılında Ankara Sincan Osman Ünyazıcı İlköğretim Okuluna, 2004 Yılında Anakra Etimesgut Dumlupınar İlköğretim Okulunda çalıştım.2005 Yılında eş durumundan Malatya Merkez Kaynarca İlköğretim Okulunda göreve devam ettim.2008 yılından itibaren Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulunda Teknoloji ve Tasarım öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.
  ÖZGEÇMİŞ 
1980 yılında Aydın-Nazilli´de doğdum.2004 yılında Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Ev Yönetimi Bölümünden mezun oldum. 2007 yılında öğretmenliğe başladım. 201 yılından itibaren  Ege koop Ortaokuluna atandım. Evli ve bir çocuk annesiyim. 
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLERİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
  Gamze BORA
AYŞEGÜL BORAN   GAMZE BORA
ÖZGEÇMİŞİ  :
1986 yılında İzmir  Ödemiş’ te doğdum. 2009   DEÜ Buca Eğitim Fakültesi Resim Ana Sanat Dalı mezunuyum. Öğretmenliğe   2012  yılında  Manisa Selendi Çok Programlı Lisesinde  başladım. 2013-2014 Eğitim Öğretim   yılından  itibaren   Ayrancılar  Ege Koop  Ortaokulunda Görsel  Sanatlar  Öğretmeni olarak  görevime devam etmekteyim.
  ÖZGEÇMİŞİ  :
1981 yılı Manisa/Merkez doğumluyum.Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirdim. Mesleğe Antalya Elmalı Lisesi´nde başladım. Antalya Mehmet Topçu İlköğretim Okulu´nda çalıştım. Şubat 2011 tarihinde Ayrancılar Ege Koop İlköğretim Okulu´na atandım
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİMİZ
     
  ..............................  
 

............................................

................................................

....................................................

 
MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ
   Özgün YURT  
  ÖZGÜN YURT  
 

1987 yılında doğdu, 3 yaşında amatör müzisyen olan babası sayesinde küçük bir org ile müzik hayatına başladı. İlk ve orta öğrenimini İzmir´de tamamladı, ilkokulda özel org dersi ile müzik hayatına devam etti. Orta okulda ilk gitar derslerine başladı. Liseyi de İzmir´de tamamladı. Lise yıllarının başında İzmir çapında beste yarışmasında, okul orkestrası ile birlikte icra alanında birincilik ödülleri kazandı. Ayrıca sınavlara hazırık için önce piyano derslerine, daha sonra işitme ve viyolonsel(çello) derserine başladı.

2005 yılında İzmir Dokuz Eylül Üni. Buca Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazandı ve 4 sene boyunca Yrd. Doç. Dr. Mümtaz Hakan SAKAR ile çello derslerine devam etti. Öğrenim hayatı boyunca ve sonrasında Dokuz Eylül Üni. Yaylı Çalgılar Orkestrası, Dokuz Eylül Akademik Orkestrası, İzmir Müzik Eğitimcileri Yaylı Çalgılar Orkestrası´nda çellist olarak görev yaptı, birçok konsere çıktı ayrıca solo konserlere imza attı. 2009 yılında Pamukkale Üni. Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümünde master öğrencisi olarak başladı. Yüksek Lisans eğitimi boyunca orkstralarda görev yapmaya devam etti ve Burdur´da Mehmet Akif Ersoy Üni.´nde bölüm başkanı Yrd. Doç. Dr. Cem Şaktanlı ile çalıştı.

Hem lisans hem lisansüstü öğrenim hayatı boyunca Karşıyaka Laterna Müzik´te ve Ege Sanat´ta, Buca Sim Sanat´ta, Gaziemir Belediyesi´nde çello, piyano, gitar ve yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verdi. Birçok öğrenciyi sanat ile tanıştırdı, birçoğunu ise profesyonel müziğe adım atmasını sağladı. 2010 yılında İzmir Bergama Yukarıbey İ.Ö.O´na kadrolu müzik öğretmeni olarak atandı. Yarım dönem boyunca haftanın 4 günü Bergama´da, 3 günü İzmir Merkez´de ders vermeye devam etti. 2011 yılında İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi´e görevlendirme yoluyla çello öğretmeni olarak atandı. Hala bu okulda çello öğretmenliğine devam eden Özgün YURT´un kadrosu 2014 yılında Torbalı Ayrancılar Ege Koop Ortaokulu´na çıkmıştır.